Journal for Health Professionals

Training

Stratejik Hastane Yönetimi
Diploma Programı

Stratejik Hastane Yönetimi Diploma Programı, City of London College tarafından akredite edilmiş bir program olarak bu kurumun işbirliği ile ARTE Akademi tarafından gerçekleştirilmektedir. Ankara’da dört hafta sonunda tamamlanacak program alanında üne sahip eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek olup program sonunda katılımcılara tüm dünyada geçerliliği olan City of London College diploması verilecektir. Programa halen sağlık kuruluşlarında idari, tıbbi ya da hemşirelik alanlarında çalışan profesyoneller ve diğer hastane yöneticiliği kariyeri düşünen kişiler katılabilecektir.

Program 4-26 Mart 2017 tarihlerinde dört hafta sonunda; Cumartesi günleri 14:00-18:00, Pazar günleri 12:00-16:00 saatleri arasında, Wyndham Ankara Otel’de gerçekleştirilecektir.

Oğuz Engiz

Sağlık sektöründe 25 yılı aşkın sürelik tecrübesi olan Engiz, birçok büyük hastanenin kuruluşuna liderlik etmiştir. Halen özel sektörde hastane yöneticisi olarak çalışan Engiz aynı zamanda eğitim programının koordinatörüdür.

Hasan Kuş

Acıbadem Sağlık Grubu ve Anadolu Sağlık Merkezi gibi ülkemizin en modern sağlık kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yapmış olan Dr. Kuş, halen sağlık alanında ve özellikle PPP projelerinde serbest danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Semra Baysan

Uzunca yıllar ilaç endüstrisinde kurumsal iletişim direktörlüğü yapan Baysan, bir dönem özel hastanelerde de pazarlama iletişimi yöneticiliği yapmış ve en son olarak Okan Üniversitesi Hastanesi’nin kurucu yönetim ekibi içinde yer almış ve halen çalışmaktadır.

Zeynep Erkek

Hemşirelik eğitimini takiben bir süre mesleğini icra edip daha sonra İnsan Kaynağı danışmanlığı alanına giren Erkek, kurucusu olduğu HRH danışmanlık şirketinde birçok hastaneye İK planlaması ve işe yerleştirme süreçlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

 Cansu Besim Nergiz

İşletme eğitimini takiben büyük hastanelerde pazarlama iletişimi alanında çalışan Nergiz, halen kendi kurduğu ThinkOnline firmasında sosyal medya ve dijital pazarlama danışmanlığı yapmakta ve bu alanda eğitimler vermektedir.

 Hasan Aslanyüreği

Uzun yıllardır Sağlık Turizmi alanında çalışan Aslanyüreği büyük hastanelerin Uluslararası hasta İlişkileri yöneticiliğini yapmış ve en son olarak Yeditepe Üniversite Hastanelerinin uluslararası hasta ilişkileri koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Müjde Tezel

Bayıdır, Mesa ve İzmir Kent Hastanesi gibi nitelikli hastanelerde planlama müdürlüğü görevlerinde bulunan Tezel, planlama alanında ülkemizin yetiştirdiği ender yöneticilerdendir.

Eğitim ücretini öğrenmek için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Wyndham Otel, Söğütözü, Ankara (Armada AVM Arkası)
Tel: 0 (312) 219 03 03