Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Dergide Yer Alın

hospitalmanager çağdaş sağlık yöneticilerine özel bir dergi olmayı hedefleyerek 2008 yılı Ocak ayında yayın hayatına başlamıştır ve sağlık sektöründe referans kabul edilen bir yayın organıdır. Her sayısında özel bir dosya konusu belirlenerek hazırlanan hospitalmanager’da ilgili tüm taraflar (kamu ve özel sağlık sektörü uzmanları, ilgili bakanlıklar, bürokratlar, ilaç ve tıbbi cihaz sektörü, ulusal ve uluslar arası platformlarda öne çıkan aktörler vb.) ile yapılan röportajlara, istatistiksel verilere, araştırmalara, makalelere ve uluslararası anlamda referans merkezi kabul edilen kişi/kuruluşlara ve yine sektörün önde gelen kuruluşların ilanlarına yer verilmektedir.

Elektronik olarak da ulaşılabilen hospitalmanager başta sağlık bakanlığı ve SGK bürokrasisi olmak üzere, tüm büyük üniversite-kamu ve özel hastane yönetim kurulları, yöneticileri, başhekimlikler ve bölüm başkanları ile yine Türkiye genelinde sağlık sektörünün diğer önemli aktörlerine ulaştırılmaktadır.

Sayılarımız ile temelde hedeflenen sağlık sektörünün lider kuruluşları ile sağlık sektörüne mal ve hizmet tedarik eden lider kuruluşlara yer vermek ve iş mükemmeliyeti anlayışını sektörde yaygınlaştırmaktır.

Sitemizde gelecek sayıların kapak çalışmaları ve bilgileri ile geçmiş sayılarımıza ulaşabilirsiniz. Dergimizde ilan, haber, röportaj ile kuruluşunuza da yer vermeyi arzu eder, bilgilerinizi bu sayfada bulunan forma girdiğiniz takdirde size ulaşıp, uygun göreceğiniz bir tarihte de ziyaretinize gelmek ve işbirliği imkanlarımızı değerlendirmek isteriz. Bu vesile ile sizler ile uzun boylu bir işbirliği içinde olabilmeyi ümit ederiz.

Yavuz Engiz
Yayımcı

Başvuru Formu

Dergide yer alabilmek için lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçiniz.