Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Yılın Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülleri

hospitalmanager Yönetici Ödülleri, Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı yöneticileri teşvik etmek ve sağlık kuruluşlarında yönetim becerilerinin gelişimini desteklemeyi amaçlıyor. Yılın Başarılı Saglık Girişimcisi ve Yöneticisi Ödülleri için kamu ve özel sağlık kuruluşlarında yönetici pozisyonunda bulunan tüm çalışanlar başvuruda bulunabiliyor.

Modern sağlık yöneticilerine özel bir dergi olmayı amaçlayan hospitalmanager; sağlık ekonomisi, yönetimi, finansmanı, hukuku, teknolojisi ve ilgili konularda haber kaynağı olmak, uluslararası boyutta bilgi akışı sağlamak, yöneticilerin yaşam tarzı, mesleki donanım ve ticari başarılarına odaklı haberler, röportajlar hazırlayarak aynı zamanda motivasyon unsuru olmayı amaçlamaktadır.

“Her yıl alanında önemli başarılara imza atan değerli sağlık yöneticilerini aramızda görmek ve onları başarılarından dolayı kutlamak bize sağlık sektörümüz adına büyük gurur veriyor. Ülkemizde nitelikli sağlık yöneticisinin artışına aracı olmasını ümit ettiğimiz bu ödül sürecinde emeği geçen herkes takdiri hak ediyor.”

Oğuz Engiz
hospitalmanager

İstanbul

Aralık 2021

 1. Yılın En Başarılı Kamu Sağlık Yöneticisi
 2. Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi
 3. Yılın En Başarılı Hemşire Yöneticisi
 4. Yılın En Başarılı Sağlık Girişimcisi
 5. Yılın En Başarılı STK Lideri
 6. Yaşam Boyu Başarı Ödülü

2 Kasım 2021

hospitalmanager

Kuleli Sokak No:57-1 G.O.P. Ankara
Tel: 0 (312) 446 91 14

 1. Yöneticinin eğitim geçmişi, aldığı yönetim eğitimi, katıldığı seminerler, eğitimler, kongreler ve konferanslar
 2. Yöneticinin sağlık yönetimiyle ilgili yayınları, verdiği konferanslar, eğitimler, seminerler ve yaptığı konuşmalar
 3. Yöneticinin prefesyonel ve sivil toplum kuruluşu üyelikleri
 4. Yöneticinin kuruluşuna/topluma kazandırdığı başarılar; yenilikler, gelir artışı, büyüme, ödül vb.
 5. Girişimcinin ortaya koyduğu büyüme, gelir artışı, ödüller

Başvurular kişinin kendisi ya da aday gösteren tarafından adayın aşağıda değerlendirme kriterlerinde belirtilen tüm özelliklerini içeren dosyasını yedi (7) kopya olarak 2 Kasım 2021 tarihine kadar aşağıdaki adrese ulaştırması yeterli olacaktır.

Kamu ya da özel sağlık kuruluşlarında yönetici pozisyonunda bulunan tüm çalışanlar ve özel sektör girişimcileri bizzat başvurabilir ya da aday gösterilebilir.

Yakında paylaşılacak.